دکتر استارت‌آپ

drstartup

drstartup

سلام، امروز میخوام یک وبسایت در حوزه‌های استارتاپ و کارآفرینی معرفی کنم. به واسطه برگزاری استارتاپ‌ویکند در شیراز با افراد متخصص زیادی آشنا شدم و دوست دارم این آشنایی رو به شما هم منتقل کنم. یکی از مربیان بسیار خوب استارتاپ‌ویکند شیراز، آقای مهدی علیپور سخاوی، موسس و نویسنده وبسایت دکتر استارت‌آپ هستند.

دکتر استارت‌آپ در معرفی خود می‌گوید:

دکتر استارتاپ (Dr.Startup) وبسایتی است که قصد دارد بروز ترین و مفید ترین مطالب مرتبط با رویکرد های نوین کارآفرینی و استارت آپ ها را ارایه دهد! دکتر استارتاپ اولین کلینیک آنلاین کسب و کار است که با ایجاد کلینیک های مختلف ،ابعاد مختلف رویکرد های نوین کارآفرینی را هدف قرار داده و در هر بخش به بررسی تخصصی این ابعاد می پردازد.سعی شده مطالب بصورت بومی تهیه شوند تا قابلیت بهره برداری از  آنها ،با توجه به شرایط اقتصادی وفضای کسب و کار کشورمان ایران فراهم شود.

علاوه بر این جهت ایجاد رابطه موثر بین کارآفرینان و متخصصان و مشاوران بخشی ویژه ای در نظر گرفته شده است که به معرفی موثر متخصصین داخلی و خارجی فعال در حوزه استارتاپ ها ،می پردازد.در دکتر استارتاپ قصد داریم یک سبک جدید زندگی را معرفی نماییم ،زندگی به سبک کارآفرینان چابک !”

آقای علیپور سخاوی، موسس وبسایت دکتر استارت‌آپ، موسس استارتاپ آوابوک و مربی و مشاور استارتاپ و کارآفرینی هستند. حضور این مربی و مشاور پر انرژی در استارتاپ‌ویکند شیراز، بهترین فرصت برای ما و شرکت‌کنندگان بود. خیلی خوشحالیم که تونستیم در اولین رویداد شیراز در خدمت این استاد عزیز باشیم.

آقای علیپور یک پست ویژه در تمام استارتاپ‌ویکندهایی که حضور داشتن رو در وبسایت دکتر استارت‌آپ منتشر می‌کنن و در این پست تمامی ایده‌های ارائه شده رو معرفی می‌کنن. این کار بزرگترین کمک و راهنمایی به شرکت‌کنندگان دوره‌های بعدی استارتاپ‌ویکندهاست تا با ایده‌های ارائه شده تا کنون آشنا بشن. این آشنایی دو مزیت داره: اول اینکه ببینن یه ایده ساده چقدر کاربردی هست و میتونه اجرا بشه. دوم اینکه در رویدادهای بعدی ایده‌ها رو “با توجه به ارزش افزوده به ایده‌های تکراری” یا  “پرهیز از ایده‌های تکراری” ارائه کنن.

گزارش اختصاصی دکتر استارت‌آپ از استارتاپ‌ویکند شیراز رو در این لینک بخونید. همچنین پیش از برگزاری رویداد شیراز، آقای علیپور با یه سورپرایز ویژه، پستی اختصاصی برای تمامی استارتاپی‌ها و استارتاپ‌ویکندی‌های فارسی زبان منتشر کردن که این پست مروری بر ایده‌های برتر رقابت جهانی سال 2012 بود. این پست در نزدیکی زمانی به رقابت جهانی سال 2013 بسیار مفید هست. حتماً این پست رو بخونید.

تمام مطالب این وبسایت برای همه افراد با هر سطح اطلاعات مفید است. به صورت اختصاصی بخش “کلینیک استارتاپ” رو می‌تونید ببینید.

اشتراک گذاری: